POTVRZENA BŘEZOST❤️ CIB-J, GCh, multiCh. Natural Pearl from Sunny Hillside (Perla) a  Heart in Motion from Sunny Hillside (Mia) jsou březí a štěňátka se narodí koncem května.

 

 

 

 

 

 

*****************************************************************************************************************************************

Všechna štěňátka z vrhu R už jsou ve svých nových domovech a Roxy zůstává u nás.

********************************************************************************************************************************************************

Vrh R from Sunny Hillside
Štěňátka Misty a Roye už jsou na světě Narodila se 15.2.2024 a máme 3 red merle kluky a 2 holčičky – red merle a red tri Maminka se vzorně stará a všichni jsou v pořádku
Tatínek: BIS,CH,JCH WIN WITH ROY od Halířů (Ch. Magic Fireball’s MOMENTS OF HAPPINESS & GCh. DOUBLE MIXI DELL’Angelina Tex)
Maminka: MYSTERIOUS GIRL from Sunny Hillside (Silver Dream Aussie’s FUN FACTORY & Ch. AMAZING ASHEENA from Sunny Hillside)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

******************************************************************************************************************************************

VRH Q – všechna štěňátka jsou již ve svých nových domovech❤️

VRH Q – 1.10.2023 se Asheence narodilo 7 štěňátek❤️ ❤️ Máme 2 blue merle kluky a 5 holčiček – 2 red tri, 1 red merle a 2 blue merle. Některá štěňátka budou hledat páníčky.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vrh P – dne 28.4.2023 se Miušce narodilo 10 štěňátek australského ovčáka❤️❤️ Máme 5 kluků (3 blue merle, 1 red tri a 1 black tri) a 5 holčiček (2 blue merle a 3 black tri).  Některá štěňátka budou hledat páníčky.
Litter P – on April 28th 2023 Mia gave birth to 10 healthy Aussie puppies❤️❤️ We have 5 boys (3 blue merle, 1 red tri and 1 black tri) and 5 girls (2 blue merle and 3 black tri). Some puppies are available.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechna štěňátka plemene australský ovčák z vrhu O už mají své páníčky❤️ All puppies from our O litter are reserved❤️

*************************************************************************************************************

Vrh O – dne 8.6.2022 se Sally narodilo 8 zdravých štěňátek australského ovčáka❤️❤️Máme 4 kluky (3 blue merle a 1 black tri) a 4 holčičky (3 blue merle a 1 black tri).  Některá štěňátka budou hledat páníčky.
Litter O – on June 8th 2022 Sally gave birth to 8 healthy puppies❤️❤️ We have 4 boys (3 blue merle and 1 black tri) and 4 girls (1 blue merle and 3 black tri). Some puppies are available.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.4.2022  Natural Pearl už má ty nejlepší páníčky. Ostatní štěňátka už jsou ve svých nových domovech  .

 

 

 

 

 

 

Vrh N – 11.1.2022 se Karamelce narodilo 10 štěňátek – 4 kluci a 6 holčiček 🙂 Máme volné 2 black tri holčičky bez ocásku.  Litter N  – on January 11th 2022 Caramel gave birth to 10 puppies – 4 boys and 6 girls 🙂 We have 2 black tri girls NBT (docked) available 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Všechna štěňátka jsou již v nových domovech 🙂

 

 

 

 

 

 

 

Poslední black tri pejsek bez ocásku – Montana Eagle – je zamluvený. Black tri puppy boy NBT (docked) Montana Eagle is asked 🙂

 

 

 

 

 

 

Vrh M – Dne 3.8.2021 se narodilo Asheence 8 štěňátek – 5 kluků a 3 holčičky 🙂 Až na jednoho blue merle pesjka jsou všechna štěňátka black tri. Máme volného 1 black tri kluka bez ocásku. Litter M – on August 3rd 2021 Asheena gave birth to 8 puppies – 5 boys and 3 girls 🙂 We have 1 black tri boy available –  NBT (docked).

 

 

 

 

 

 

Dne 8.2.2021 se narodil náš vrh K mamince Sally. Máme 8 holčiček a 2 kluky. Dne 10.2.2021 Karamelka porodila 11 štěňátek – vrh L- 7 holčiček a 4 kluky.
Všechna štěňátka jsou rezervovaná.

 

 

 

 

 

 

Vrh I a J – všechna štěňátka už mají své páníčky a o víkendu začnou postupně odcházet do nových domovů 🙂
Litter I and J – all puppies already have owners and they will start to leave to their new homes as of this weekend 🙂

 

Vrh J se narodil Dive 14.9.2020 – 4 kluci a 5 holčiček  
Litter J was born on September 14th 2020 – Dive has 4 boys and 5 girls 

 

 

 

 

 

Vrh I se narodil Asheence 13.9.2020 – 3 kluci a 5 holčiček    Nemáme žádná volná štěňátka.
Litter I was born on September 13th 2020 – Asheena has 3 boys and 5 girls  No puppies are available.

 

 

 

 

 

 

 **********************************************************************************************************************************

Vrh G se narodil Sally 19.2.2020 a máme 7 štěňátek – 5 kluků a 2 holčičky. Karamelka přivedla na svět 20.2.2020 náš vrh H, a to 11 krásných štěňátek – 7 kluků a 4 holčičky!!!!! Obě maminky a štěňátka jsou v pořádku:)  Všechna štěňátka jsou již rezervovaná.

Litter G on February 19th Sally gave birth to 7 puppies – 5 boys and 2 girls:) On February 20th 2020 our litter H was born. Caramel has 11 beautiful puppies – 7 boys and 4 girls!!!! Both mothers and the puppies are doing fine:) All puppies are already reserved.

 

 

******************************************************************************************************************************

Štěnátka mají nové fotky ve fotogalerii. Všechna štěňátka jsou zadaná a postupně odchází do svých nových domovů. Zlatíčka, mějte se krásně a dělejte svým páníčkům samou radost 🙂 🙂
New photos of puppies in the photo gallery. All puppies are reserved and they are starting to leave to their new homes. 

 

 

 

 

 

 

Dne 3.9.2019 se narodila štěňátka naší Asheence – vrh F. Máme 5 kluků (3 black tri a 2 blue merle) a 3 blue merle holčičky. Některá štěňátka jsou volná.

On September 3rd 2019 Asheena gave birth to 8 healthy puppies – our litter F. We have 5 boys (3 black tri and 2 blue merle) a 3 blue merle girls. Some puppies are available.

 

 

 

 

 

 

******************************************************************************************************************

Štěňátka z vrhu E už jsou ve svých nových domovech, jen Bailey ještě čeká doma a odejde koncem května:) Puppies from our E litter are already living with their owners only Bailey is staying untill end of May 🙂

 

*******************************************************************************************************************

Dráček –  red tri s dlouhým ocáskem „Drago Dancer“ už našel svého páníčka. HSF4, CEA, PRA, DM  čistý po rodičích, MDR1 +/+. Narozen 13.ledna 2019.
Drago-  red tri with long tail „Drago Dancer“ already found a loving home. He is HSF4, CEA, PRA, DM clear by parentage, MDR1 +/+. Date of birth January 13th 2019.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

***********************************************************************************

Dne 13. ledna 2019 se naší Karamelce (Caramel Temptation od Halířů) narodilo 9 zdravých štěňátek. Máme 7 kluků a 2 holčičky, narodila se štěňátka všech barev.  Štěňátka budou po rodičích HSF4, CEA, PRA čistá a MDR1 +/+ nebo +/-. Více fotek brzy. Některá štěňátka jsou volná.
On January 13th 2019 our Caramel Temptation od Halířů gave birth to 9 healthy puppies. We have 7 boys and 2 girls.  Puppies of all colors were be born. The puppies will be HSF4, CEA, PRA clear by parentage, MDR1 +/+ or +/-. More photos soon. Some puppies are available.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sedm štěňátek už je ve svých nových domovech 🙂 Calista Ziva odletí začátkem listopadu 🙂
Seven puppies are in their new homes already. Calista Ziva will leave in the beginning of November 🙂

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Vrh C  – 
Dne 19.7.2018 se Dive narodilo 8 krásných štěňátek – 5 holčiček a 3 kluci 🙂  Maminka i štěňátka jsou v pořádku 🙂
DSC_0006 DSC_0007

 

 

 

 


from_sunny_hillside_7.7.2018

 

 

 

 

 

Maminka Dive Medvědí tlapa a tatínek je krásný red merle pes Magic Fireball´s Moments Of Happiness – „Mr.Happy“, který je importovaný z Německa a má oba rodiče ze známých chovatelských stanic v USA. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní výsledky a rentgeny kyčlí a loktů 0/0. Štěňátka budou CEA, HSF4, PRA a DM clear. Dive a Happy mají úžasnou, velmi přátelskou povahu.

Happy

*************************************************************************************************
24.10. Benjamin odletěl dnes do Itálie se svým majitelem. Na letišti se choval Benji velmi vzorně a cestu do Říma zvládl bez problémů. Ještě musí cestovat několik hodin ve vlaku, než dorazí domů do Reggio Calabria.
20171024_104526 20171024_110243

***********************************************************************************************
12.10. Benjamin Bexter – 3 měsíce starý (3 months old)
DSC_0374-001

***********************************************************************************************

22.9. Black odjel do nového domova. Bude žít v Teplicích u rodiny Kláry Morštainové. Loučení bylo pro mne asi nejhorší, protože Black je moje zlatíčko a takový přátelský „medvídek“.
Black left to his new home. He will live in Teplice with Klara Morštain and her family. For me it was probably the hardest saying goodbye because Black is my sweetheart and such a friendly „Teddy bear“.
Black doma

**************************************************************************************************Některá štěňátka už jsou v nových domovech 🙂 Jsem moc ráda, že všechna mají super milující rodiny 🙂 🙂 Doma zatím zůstává Black a Benjamin, který za svým pánem do Itálie odletí až koncem října.
Some puppies are in their new homes already 🙂 I´m very happy that they all have loving families 🙂 🙂
At home remains Black and Benjamin who will leave by the end of October to his owner in Italy. 
IMG-20170916-WA0003 DSC_0190
Bastian Falkor žije ve Slovinské republice u rodiny Aleksandry Kovač.
Bastian Falkor lives in the Republic of Slovenia with Aleksandra Kovač and her family. 

Basty doma  Basty doma 2
Blue Berry „Heidi“ žije v Maďarsku u Kata Floszberger a Laszlo Kecskemeti-Szabo a má skvělou kamarádku Mentu 🙂 🙂 🙂
Blue Berry „Heidi“ lives in Hungary with Kata Floszberger and Laszlo Kecskemeti-Szabo and she has a 
wonderful friend Menta 🙂 🙂 🙂
Heidi doma 2
Bali Heaven žije u svých páníčků Pavlíny, Tomáše a Tobika Neudeckerových v České republice.
Bali Heaven lives with her owners Pavlina, Tomas and Tobik Neudecker in the Czech Republic.
DSC_0183

***********************************************************************************************
Black Panther, black tricolor kluk s dlouhým ocáskem ještě hledá nový domov!!!
IMG_0406    IMG_0472

***********************************************************************************************

Dne 8. července 2017 se Dive a Jax stali rodiči pěti krásných štěňátek. Máme 3 kluky – 2 blue merle a 1 black tricolor s dlouhými ocásky a 2 holčičky – 1 blue merle s NBT a 1 black tricolor s dlouhým ocáskem.

DSC_0542-001

***************************************************************************************

Na rok 2017 plánujeme 2 vrhy.

Vrh „B“ – březost potvrzena!!!! Štěňátka by se měla narodit přibližně 11.7.2017

dive a jax final
 Rodokmen štěňátek

Pro Dive Medvědí tlapa jsme vybrali krásného blue merle pejska v Holandsku – Carolina Calais Keep on Walkin´“Jax“. Jeho majitelka Joanne Boerland se s ním věnuje agility. Oba rodiče mají nadstandardní zdravotní výsledky. Štěňátka budou HSF4, CEA, PRA čistá, MDR1 a DM +/+, nebo +/- . Z tohoto spojení očekáváme štěňátka v barvě černé s bílými znaky a hnědým pálením a blue merle. Krytí proběhlo 9.-11.5.2017.

********************************************************************************************

 

1.10. 2016 přidány nové fotky do fotogalerie

dsc_0342 dsc_0373 dsc_0352

**********************************************************************************************

Už je nám 6 týdnů 🙂 🙂 🙂 Amarok Blue Sky a A Star was born „Mia“

_DSC9645  _DSC9732

***********************************************************************************************

Atrix Nero – black tri pejsek NBT už našel skvělý domov a Amazing Asheena – black tri fenka NBT  je ještě volná 🙂

_DSC9558-001 _DSC9579-001_DSC9495-001 _DSC9496-002

***********************************************************************************************

Dne 23.6.2016 odpoledne se Dive narodilo 5 krásných, zdravých štěňátek!!!! Máme 3 holčičky – 1 blue merle s dlouhým ocáskem a 2 black tri NBT a 2 kluky – 1 blue merle NBT a 1 black tri NBT!!!

DSC_0691 DSC_0692 DSC_0696

************************************************************************************************

Rádi bychom Vám představili rodiče našich štěňátek – vrh A.  Štěňátka se narodí koncem června 2016.

TISK2